slipa_ol: (kid)
[personal profile] slipa_ol
вчора зненацька подививсь перший тайм гри між "Шахтарем" і "Чорноморцем". ну так жваво команда Григорчука відбивалась від донецьких бразильців до першого м'яча, видно що Роман Батькович навчив трохи одеситів грати. але я наразі не про це, а про капітана бразильської команди, хорвата Даріо. гравець він класний, без питань, а от людина - гівно. весь час що дививсь мені хотілось щоб хтось заїхав по зухвалій Сирновській пиці бутсою: така підступна симулянтська потолоч, тільки добіг до карного майданчика зразу туди шасть рибкою і давай вдавати що йому ногу відкусили на повному скаку, а сам по ногам відверто лупив і при цьому з зухвалою пикою біг розказувати арбітрові що той ніхто і звати його ніяк і яке він має право щось варнякати. розпустили хорватських бразильців у цьому загоні що зветься "Прем'єр-ліга". при чому таке ж вміння гарно чвакатись об газон в карному майданчику продемонстрували чи не всі представники атакуючої ланки команди представниці краю териконів і мільярдерів. сподіваюсь якийсь з законів природної рівноваги все ж спрацює і громадянин Хорватії з красномовним прізвищем відчує його дію на власні сраці.

(no subject)

9/4/13 10:36 (UTC)
Posted by [identity profile] vasyabybkin.livejournal.com
сам ты «карный майданчик». а по теме, тут не в сырне ёбаном проблема, а в самом наличии этого футбольного клуба и вседозволенности как руководителя этого фэка, так и футболистов. хотя, Пятов порадовал в последних матчах сборной.

(no subject)

9/4/13 10:41 (UTC)
Posted by [identity profile] slipa-ol.livejournal.com
взагалі в мене інтерес до футболу останнім часом пропав. це хронічне блядство під назвою "Прем"єр-ліга", яке стало філією донецької обласної федерації футболу, можу подивитись тільки ненавмисне, зненацька так би мовити.

(no subject)

9/4/13 10:49 (UTC)
Posted by [identity profile] vasyabybkin.livejournal.com
я вангую повторение истории с Ювентусом. внезапно, у функционеров и свистунов просыпается совесть и все как на духу выкладывают о договорняках и подкупах с участием шантара. и шантар отправляется в пердив. все довольны.

(no subject)

9/4/13 10:52 (UTC)
Posted by [identity profile] slipa-ol.livejournal.com
утопічний сценарій, але я б з задоволенням би глянув на це діло, особливо з циганом на чолі в пердиві, гг

Profile

slipa_ol: (Default)
slipa_ol

November 2014

S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16 171819202122
23242526272829
30      
Page generated 18/10/17 20:09

Expand Cut Tags

No cut tags