slipa_ol: (kid)
[personal profile] slipa_ol
перший пройшов 24-го листопада. людей, як для Запоріжжя, було багато, за різними оцінками до 2000. день був сонячний, сприятливий. задекларували свою підтримку київському майданові, згадали місцевих держиморд. люди були, здебільшого, обережні і принюхувались.
потім були 3 мінімайдани з 27-го по 29-е листопада біля міськради ввечері, їх проводили молодіжні організації. був на п"ятничному, людей було десь 200 спочатку. враження - ні те ні се. молодь веселилась, це добре, але не більше, спасибі що прийшли. запам"ятались деякими своїми кричалками. "Слава Україні", "Міліція з народом" і, зненацька, "Слава міліції". ) потім зарядили "Хто не скаче той москаль", побув трохи москалем ). декілька людей зразу розвернулись і пішли, вони або москалі, або не люблять стрибати, що стало зрозуміло з їхньої реакції ) один чувак імпровізував в стилі реґі, російською. йому порадили їхати в Тамбов, добре що чувак виявивсь притомним, сказав що не поїде і продовжив. )
в неділю, 1-го грудня, я був відсутній з об"єктивних причин. пишуть що було до 6 тисяч людей, неймовірна для ЗП цифра.
вчора, 2-го грудня, після роботи був знову під обладміністрацією. мрячило, погода не сприяла, ще й понеділок. зненацька прийшло людей близько тисячі, на око, може більше. були більш відкритими, дружно співали гімн, веселіше реагували на виступи. сформували ініціативну групу і спробували піти набити пику губеру пєклу запросити гауляйтера області на діалог. нічого не вийшло, бо міліція була не з народом і не пустила. на тому й відступили. запам"ятався один літній гражданін, мабуть засланий пердунець козачок, який під час жвавих діалогів перемовників з міліцією намагався давити на жалість, говорячи що негарно приставати до міліції під час виконання бо вона нервується, що робочий день губернатора закінчився і треба приходити своєчасно, попередньо записавшись на прийом. коли одна ініціативна пані попрохала нічого не підозрюючого міліціонера, який думав про тепле ліжечко збоку від місця подій, втрутитись і прибрати провокатора, щоб він не витрачався в майбутньому на нові зубні протези, прихильник регламенту і розпорядку не зрозумівши намірів правоохоронця включив турбонаддув у єдиному своєму соплі і розчинивсь в мороці.
загалом вчора була атмосфера піднесення, що неймовірно порадувало. нехай існує купа конспірологічних теорій про те, що ми лише інструмент, і що результатами все одно скористаються слизькі слимаки хитровани-олігархи, але є тенденція до того що все більше людей робляться небайдужими. я був гіршої думки про Запоріжжя.

(no subject)

6/12/13 13:18 (UTC)
Posted by [identity profile] vivagor.livejournal.com
Потроху і Донбас прозріває. Але надто повільно...

(no subject)

6/12/13 13:33 (UTC)
Posted by [identity profile] slipa-ol.livejournal.com
у Донбасу дуже важка родова травма була, нажаль

Profile

slipa_ol: (Default)
slipa_ol

November 2014

S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16 171819202122
23242526272829
30      
Page generated 18/10/17 20:10

Expand Cut Tags

No cut tags