slipa_ol: (kid)
[personal profile] slipa_ol
перший пройшов 24-го листопада. людей, як для Запоріжжя, було багато, за різними оцінками до 2000. день був сонячний, сприятливий. задекларували свою підтримку київському майданові, згадали місцевих держиморд. люди були, здебільшого, обережні і принюхувались.
потім були 3 мінімайдани з 27-го по 29-е листопада біля міськради ввечері, їх проводили молодіжні організації. був на п"ятничному, людей було десь 200 спочатку. враження - ні те ні се. молодь веселилась, це добре, але не більше, спасибі що прийшли. запам"ятались деякими своїми кричалками. "Слава Україні", "Міліція з народом" і, зненацька, "Слава міліції". ) потім зарядили "Хто не скаче той москаль", побув трохи москалем ). декілька людей зразу розвернулись і пішли, вони або москалі, або не люблять стрибати, що стало зрозуміло з їхньої реакції ) один чувак імпровізував в стилі реґі, російською. йому порадили їхати в Тамбов, добре що чувак виявивсь притомним, сказав що не поїде і продовжив. )
в неділю, 1-го грудня, я був відсутній з об"єктивних причин. пишуть що було до 6 тисяч людей, неймовірна для ЗП цифра.
вчора, 2-го грудня, після роботи був знову під обладміністрацією. мрячило, погода не сприяла, ще й понеділок. зненацька прийшло людей близько тисячі, на око, може більше. були більш відкритими, дружно співали гімн, веселіше реагували на виступи. сформували ініціативну групу і спробували піти набити пику губеру пєклу запросити гауляйтера області на діалог. нічого не вийшло, бо міліція була не з народом і не пустила. на тому й відступили. запам"ятався один літній гражданін, мабуть засланий пердунець козачок, який під час жвавих діалогів перемовників з міліцією намагався давити на жалість, говорячи що негарно приставати до міліції під час виконання бо вона нервується, що робочий день губернатора закінчився і треба приходити своєчасно, попередньо записавшись на прийом. коли одна ініціативна пані попрохала нічого не підозрюючого міліціонера, який думав про тепле ліжечко збоку від місця подій, втрутитись і прибрати провокатора, щоб він не витрачався в майбутньому на нові зубні протези, прихильник регламенту і розпорядку не зрозумівши намірів правоохоронця включив турбонаддув у єдиному своєму соплі і розчинивсь в мороці.
загалом вчора була атмосфера піднесення, що неймовірно порадувало. нехай існує купа конспірологічних теорій про те, що ми лише інструмент, і що результатами все одно скористаються слизькі слимаки хитровани-олігархи, але є тенденція до того що все більше людей робляться небайдужими. я був гіршої думки про Запоріжжя.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

slipa_ol: (Default)
slipa_ol

November 2014

S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16 171819202122
23242526272829
30      
Page generated 18/10/17 20:04

Expand Cut Tags

No cut tags