slipa_ol: (kid)
[personal profile] slipa_ol
вчора відбувся суд над людьми, яких затримали на Банковій і звинувачують у протиправних діях. український суд у свої кращих традиціях швиденько дав дозвіл на утримання під вартою на 2 місяці, не дозволивши відпустити хлопців, які перебувають у жахливому стані після побиття, під підписку, хоча для того щоб взяти під варту якогось прокурорського виродка, що задавив людей на дорозі, все відбувається з точністю до навпаки.
що влада діятиме саме так сумнівів не має. мені не зрозуміло чому опозиція нічого не робить щоб захистити хлопців. адже скільки б не говорили про провокаторів і тітушок, абсолютно зрозуміло що побиті хлопці з лави підсудних ними не є: не будуть же гамселити беркути своїх. знаючи прийоми роботи наших правоохоронців ясно що хлопців просто так не відпустять. чому ніхто не пікетував суд де це все відбулося?! чому не заявляють про допомогу сім"ям затриманих?!
відео, на якому зафіксоване побиття бачили всі, це тваринна жорстокість яка переходить в знущання і приниження. так діють не правоохоронці, так діють люди якими керує ненависть, так діють окупанти що відчувають свою безкарність. звідки ці орки? з яких саме регіонів їх привезли? співробітники беркуту поставили себе своїми діями поза законом, побивши студентів на Майдані і підтвердили свій статус побивши людей на Банковій. я, можливо пропустив, але не зустрічав інформації де б опозиція вимагала такого ж негайного суду над бійцями (це слово, звичайно ж умовне) беркуту як і над затриманими на Банковій, я не зустрічав наполегливих вимог негайно оприлюднити прізвища і посади безпосередніх керівників підрозділів, що приймали участь у бійні, вимог негайного притягнення їх до публічного суду. крім того що це необхідно з точки зору законності, це необхідно для розхитування морального духу орків, щоб вони не відчували себе у комфортній безпечній невидимості. їх фото повинні тиражувати в мережі і робити символами безкарної сваволі. саме в Захарченка, в першу чергу, треба вчепитись бульдожою хваткою.

(no subject)

4/12/13 08:49 (UTC)
Posted by [identity profile] mamay-m.livejournal.com
наша апазіція конєшно то щє той рональд магдональ
в них не виявилось ніяких силових засобів
ну тіпа шоб можна було лякати танками чи там щє чимось
і вони заграють перед беркутами.

(no subject)

4/12/13 08:59 (UTC)
Posted by [identity profile] slipa-ol.livejournal.com
я повний дилетант, зрозуміло, і писати з теплого офісу завжди приємніше ніж стояти на майдані, але от саме в наявність законних підстав на суд і треба вчепитись, ставити на голосування в раді, давити в цю точку постійно, якщо влада здасть хоч одну з тих сук, що били лежачих, інші зразу ж відсахнуться, і це буде реальний результат.

(no subject)

4/12/13 09:02 (UTC)
Posted by [identity profile] mamay-m.livejournal.com
все так, але пердячій пар.
владі треба сидіти собі тихенечко
шо їм заважа?
нічого
даже йолку не треба наряжати
я так розумію ша єдінствєнний дієвий заход це об'явити янукєвіча і прочих злочинцями і назначіть державний переворот.

(no subject)

4/12/13 09:17 (UTC)
Posted by [identity profile] mamay-m.livejournal.com
біда в тому шо при перевороті нас зільйуть у ПІСУАР.
х\з
ну а які варіанти? в суд який людей посадив бо не було бланків?

(no subject)

4/12/13 09:28 (UTC)
Posted by [identity profile] slipa-ol.livejournal.com
так, саме про пісюар я й думаю, коли пропонують радикальні кроки, захід і центр то відіб"ється, а нас поглине морок. якщо йти за цим сценарієм то він повинен вже бути реалізованим, наразі пізно.

(no subject)

4/12/13 09:41 (UTC)
Posted by [identity profile] mamay-m.livejournal.com
та тут ы без пысюару такий какуар
думаю шо розкол томуж ахметову не дуже понравытся

(no subject)

4/12/13 09:45 (UTC)
Posted by [identity profile] slipa-ol.livejournal.com
кстаті да, Рінат буде проти, забув про пацана

(no subject)

4/12/13 09:50 (UTC)
Posted by [identity profile] mamay-m.livejournal.com
ото ж Єнакієвіч і втік: тіпа дагаварітєсь міжду сабой

Profile

slipa_ol: (Default)
slipa_ol

November 2014

S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16 171819202122
23242526272829
30      
Page generated 18/10/17 20:08

Expand Cut Tags

No cut tags