slipa_ol: (kid)
[personal profile] slipa_ol
Originally posted by [livejournal.com profile] semesyuk at Пропагандою по мармизі або не вір упирю. Майдан


Дорогі громадяни новоспеченої країни!

Це суттєве зауваження адресоване тим з вас, хто по своїй душевній вразливості легко піддається на знайому вудочку – пропаганду з упирятника.

Зараз почався потужний злив потоку депресивної інформації та тужливих припущень стосовно Майдану. Про постійні помилки опозиції, про кепські перспективи, про “нас опять прєдалі, как всєгда”, про “пєрєдавят по одному”, “вони не знають, що робити далі”, і таке інше. Ллється цей струмінь з великих джерел та маленьких джерелець, і це є цілком впізнаваний почерк наших цивілізаційних конкурентів з Таможеносоюзії і підлеглого їй рідного упирятника.

Часом це робиться вельми тонко і технологічно, тому певні дописувачі несвідомо починають задавати журбливе забарвлення протестний риториці. Також активізувалися намагання пересрати між собою активних блогерів, аби вони не виступали широким фронтом і втрачали, таким чином, силу трансляції.

“А ось подивіться, такий-то сказав щось трохи не те, або ми його не так пойняли, то давайте це терміново і гучно обговоримо і дізнаємося, хто в нас тут нехороша людина”. Як громадянин, закликаю вас облишити всі ці дрібнопупирчаті срачі. Не подобається якась дрібничка в реаліях Майдану – просто промовчіть. Потім посваритеся, нині не час.

Також в кращих традиціях знаних органів часом шиють одне одному нацизм, не-такий-уклонізм, русофобію, фобіяфобію, україноманію і т.д. Часом просто брешуть одне на одного. Не робіть цього і не підживлюйте в когось – це нам всім не на користь. Взагалі – нікого не звинувачуйте. Будьласка.

І головне.

Ті, хто бував на протестній локації лише вдень, не зовсім розуміють що воно таке насправді.

Особисто я, пробувши на Майдані нічну зміну (не біля сцени, а на укріпленій позиції по вул. Інститутській та по периметрам барикад) і послухавши людей зауважу – там створюється та шліфується осередок громадянського опору та відповідного суспільства в цілому. Створюється сурйозними дядьками, а не лише студентами і селюками. В цьому можна переконатися не під сценою і не біля польової кухні вдень, а глибокої ночі вздовж периметру оборони. Люди працюють системно, бо час. Вчора вночі мовчазна колона оборонців чисельністю в 500 осіб ходила в психічну вилазку на тітушок та беркутів по вул. Інститутській. З кийками, в касках, з прапорами, просто вийшли з майдану і покрокували на них. Вся ця тітушко-поліцейська пиздота трохи перекосойобилася від несподіванки. Колона вишикувалася перед вищеозначеними упирями, а голова загону в матюгальник зачитав їм по пунктах – які саме законодавчі норми порушують бійці Беркуту та перевдягнуті у цивільне мусора в Маріїнському парку. Розвернулися по команді і відступили за барикаду. Для чого це робилося? Для того, шановні, щоби продемонструвати загальний настрій в середині. А він рішучий.

Висновок.

Закликаємо не публікувати жодних матеріалів або власних припущень в контексті Майдану в депресивному тоні та пораженчєскому забарвленні. Не ведіться на цю вудочку навіть якщо дуже кортить. Також просимо скерувати в цьому керунку ваших знайомих - з тих, хто має популярну трансляцію в блогосфері. Будьте в тонусі. Амінь.

Дякуємо за розуміння.

Ось вам незламний факт

(no subject)

6/12/13 09:12 (UTC)
Posted by [identity profile] 13medusa.livejournal.com
))))Це ти мені?

(no subject)

6/12/13 09:28 (UTC)
Posted by [identity profile] slipa-ol.livejournal.com
ні. а ти що, вже депресуєш? я не в курсі )
думаю що агроельф написав слушну річ. вчора, поки їхав маршруткою додому, чув саме таку інформацію від якихось експертів, що, мовляв все так добре починалось, але момент втрачено, тому всьо пропало, всі полімери просрані, опозиція кастрати, тому марш в стойло дебіли.

(no subject)

6/12/13 10:29 (UTC)
Posted by [identity profile] 13medusa.livejournal.com
Та да. Трохи депресую. Не знаю, що робить.

(no subject)

6/12/13 11:20 (UTC)
Posted by [identity profile] slipa-ol.livejournal.com
вірити за будь яких умов і приймати посильну участь. зневір"я це найгірше що може бути.

(no subject)

6/12/13 11:35 (UTC)
Posted by [identity profile] 13medusa.livejournal.com
1. Можу вивісить прапор (на бізнесприміщенні вже висить)
2. Написати лозунг, текст придумать посмішніш, вийти на бесталковий луцький майдан, постоять, померзнуть, взять дітей, умілітєльно пофоткать і запостить в фб для кучі лайків
3. Поспівать гімн
4. Полайкать/поперепощувать у фб матеріали, щодо майдану (до речі, деякі з них можуть виявитись провокативними, джерела -мої друзі, вони теж можуть помилятись.)
5. Я_НЕ_ХЦУ_ПЛАТИТЬ_ПОДАТКИ! Не взагалі, просто цьому уряду не хцу. Бізнес закриють, штрафи- от що робить, що? Якраз цей пункт- моя все, але ЯК ЦЕ ЗРОБИТЬ ГРАМОТНО?????

(no subject)

6/12/13 11:39 (UTC)
Posted by [identity profile] slipa-ol.livejournal.com
оце питання, згоден! поки не буде однозначної відповіді на нього для самого себе, робити те що виходить.

(no subject)

6/12/13 11:34 (UTC)
Posted by [identity profile] kerbasi.livejournal.com
Що занадто, то й свиня не їсть.
Вже домовчалися дев'ять років тому, не помічали месію та любих друзів та іншу наволоч на трибуні Майдану. Заради перемоги звісно не помічали. Мовляв, потім розберемося. Розібралися...

(no subject)

6/12/13 11:36 (UTC)
Posted by [identity profile] slipa-ol.livejournal.com
є й таке, безперечно, треба вчитись на досвіді.

Profile

slipa_ol: (Default)
slipa_ol

November 2014

S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16 171819202122
23242526272829
30      
Page generated 18/10/17 20:19

Expand Cut Tags

No cut tags