slipa_ol: (Default)
[personal profile] slipa_ol
Все читаю в неті про війну. Чого тільки не пишуть. І кожен про своє. Російські медіа майже не читаю - там все гранично ясно: можна наперед спрогнозувати все що скажуть.  На форумах і в блогах LJ пишуть різне. Тенденція така: основна більшість росіян істерично матюкає Грузію, вимагає взяти Тбілісі, Саакашвілі під суд ( мабуть під російський ? ) і т.п. Зважених і критичних думок дуже мало і всі хто їх висловлює відразу ж отримує від роспатріотів - щоб не заважали "вставанію с колєн". Наші підтримують грузинів, в основному.
Знайшов блог http://ingushetiya-ru.livejournal.com/ - там подається думка інгушів і вона дуже відрізняється від загальноросійської, стверджується що осетини постійно провокували грузинів обстрілами. Є ще спільнота http://community.livejournal.com/georgian_war/  де подаються різні думки.
Зайшов на блог http://rupor-naroda.livejournal.com/ якогось Голоса Душі. Автор стверджує що він осетинський повстанець і все таке. Трохи почитав записи і чомусь здалося що ведеться цей щоденник явно не з Цхінвалі і не повстанцем а якимось телепнем що і підтвердилось фактами блогерів у щоденнику-клонові Голосу - http://velikaya-osetia.livejournal.com/1901.html.
Думка про те що в Пд.Осетії панує бандитьський режим виказала і російська журналістка Латиніна: http://www.ej.ru/?a=note&id=8288.
Tags:
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

slipa_ol: (Default)
slipa_ol

November 2014

S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16 171819202122
23242526272829
30      
Page generated 18/10/17 20:13

Expand Cut Tags

No cut tags