slipa_ol: (kid)
наведена в заголовку абревіатура може розшифровуватись і інакше, все одно правильно охарактеризує промову президента фашистської держави Росія. причини з яких ця людина виголошує свої слова і запроваджує їх в дію мене наразі не хвилюють: нехай цим займаються історики й психіатри. людина, що керує 150-мільйонною державою, що претендує на світове панування, виголошує слова про неповноцінність західних українців і про східних та центральних українців як частину російського народу, яку зла доля відірвала від російського кореня. мене не хвилює чи справді вірить фашист Путін у те, що каже, чи це чергова його цинічна брехня, чи ця брехня так перемішалася у його голові, що підмінила для нього правду: нехай цим займаються психологи. фашист Путін прямою мовою оприлюднив свої плани стосовно України, не вказавши тільки яка доля чекає неповноцінних, на його думку, галичан. емоції і метафори, порівння і епітети - всяке лізе в голову щоб охарактеризувати, обуритись, заперечити, але це зайве. та частина України, яку вдасться відстояти від фашистської Росії та її колаборантів і матиме право на побудову справжньої держави, а не посміховиська, яке існувало попередні 23 роки. про це вже багато хто сказав, але я маю власний варіант: політична нація саме зараз і народжується, а на Майдані вона була зачата, адже загроза нависла над всією країною й найбільш вразливою частиною країни є та, де найбільш слабке усвідомлення людей себе українцями. наш черговий екзамен на життєздатність.
slipa_ol: (kid)
запорізька самооборона обурена! дивлячись на вчорашні миколаївські події місцеві самооборонці відчувають певну нереалізованість. хлопці так готувались, нарізали бутербродів, а ніхто не прийшов. кажуть, місцеві колоради взнали, що в ОДА немає воткі і певна їх частина поїхали в Донецьку республіку. але й там не знайшли щастя й розради бідолаги, бо Рінат Ліанідавічь виконав роль миротворця і сьогодні Донецька республіка самовипилялася. можливо свою роль зіграв факт похмілля й наступної за ним депресії.
slipa_ol: (kid)
ну ні, я не про вчорашню типу атаку на Верховну Раду, яку зненацька показало в прямому ефірі ПутінТБ. про це вже написали за останні 12 годин гігайбайти тексту. ПС відстоювали правду й справедливість і зненацька зробили чудового сюжета для Роісся 24. правда як завжди десь посередині.
я от про шо. дзвонить вчора ввечері кума і запитує в дружини про те, що там трапилось на "Запоріжсталі". її чоловік заробітчанином в Москві от вже декілька місяців і живе в своєї ж московської сестри. вчора в приступі жахливої паніки звязуються з кумою по скайпу й трохи не криком кричать, що їм по Гебельс Кісєльов ТБ сказали про захоплення ПС заводу. кума розсмілася, на що московські родичі істерично загорлали: "Нам тут нє смєшно! А ви смєйотєсь! Уєзжайтє уже оттуда, дєлайтє что-нибудь!", і запропонували прихистити їх в Масквє, пєрвоє, второє і кампот у якості братньої допомоги. от куму трохи збила з пантелику їхня істерія і вона про всяк випадок вирішила пересвідчитись: може й справді жидобандерівці забрали завод у Ріната Ліанідавічя чеснозаработаний. працівники заводу працюють як нічого не сталося й не знають, що тепер зароблені ними гроші підуть не на зарплатню бразильському шахтареві Луїсові Андріано, чи там, прости Господи, не на реконструкцію доменної печі, а на потреби революції перевороту жидобандерівців, тоість на розширення застінків в катівнях львівського метра.
slipa_ol: (kid)
я радію за жителів Криму, радію за те, що люди нарешті звільнились від ненависної їм української окупаційної влади яка була настільки жорстокою і зненависнілою, що навіть не спромоглася навчити їх за 23 роки української мови. російські кацапи жителі Криму взагалі, а Севастополю зокрема, так зтужились за своєю матінкою-Росією і її ісконними порядками, що зараз просто упиваються радістю від неочікуваного щастя, що гепнулось їм на голови і радіють від відновленню в них таких рідних і близьких серцю устоїв. всі ми пам"ятаємо Ніну Дмитрієвну Пруднікову, депутата Севастопільської міськради, а якщо її ім"я й нічого вам не скаже ви можете легко впізнати її в ролі "солдатской матєрі" антимайдану і "бєженкі с донбасса". крім вищеозначених подвигів біографія матєрі майорить багатьма достойними епізодами, видне місце серед яких займає отжатіє квартири у законних власників на користь своєї дочки. так от, представники руцкага міра у лиці атамана Бєбнєва і кізяків казакав відновили справедливість завітавши в гості до дочки матєрі-депутатши саме у атжату квартиру і за ісконно руцкою традицією дали просратись мешканцям квартири попутно атжав у них грошей і майна на нужди рєвалюціі. отже руцкіє люді порозумілись, попутно утвердивши мене в думці про невідворотність законів збереження.
slipa_ol: (kid)
зустрічав на просторах тирнету інфу про зйомки в Білорусі фільму про події 2010 року, коли білоруси виходили на протести проти фальсифікацій. масовці з студентів автори заборонили виголошувати традиційне гасло «Жыве Беларусь», натомість масовка мала скандувати недолугі «Мы против» і «Что-то не так». наші сьогоднішні події і тодішні білоруські дуже різняться, але саме зараз в нас щось не так. звільнення КМДА під обіцянки влади для мене виглядають як свідомий крок у відкритий каналізаційний люк. те, що я почув від Іллєнка і Авакова, що, мовляв, зараз звільнили, а як треба буде займемо назад - цинічна брехня. ці пани не можуть не розуміти, що наступного разу брати КМДА ніхто не дасть бо будуть до цього готові. раз відбувся такий фінт вухами, значить є два варіанти: чуваки в опозиції отримали бажане, або ж справді отримали гарантії на поступки від влади. в перше віриться більше і охочіше: за традиційною схемою пацани порєшалі тихцем і капіталізували здобутки. якщо ж припустити фантастичний другий варіант, то доречним було б поставити людей до відома про перебіг подій, а не звинувачувати в панікерстві і розповідати про примарні тактичні перебудови.
slipa_ol: (kid)
неоціненною і наочною користю від майдану для так званого кабінету міністрів є можливість повісити всіх собак і відзвітувати перед елєкторатом, що у жахливому стані економіки і скороченні фінансування винні майдануті й злі бандерівці. елєкторат і так вже давно про це здогадувавсь, але тепер йому почали доводити це офіційно. от в запорізькій косерваторії директор сказав, що бюджет на цей рік скорочено, не буде 13-ї і ще якихось виплат і, як уже всі здогадались, пояснено було цей факт підривною діяльністю майданутих маргіналів з асатанєлимі ліцамі. т.з. кабмін теж пояснює свої борги перед Газпромом каверзами майданутих.
slipa_ol: (kid)
Originally posted by [livejournal.com profile] starshinazapasa at МВД Украины купило 17 000 бронебойных патронов специального назначенияНу вот и финал этой истории. Эти подкалиберные латунные боеприпасы с твердосплавным сердечником для принудительной остановки транспорта на вооружении МВД Украины, оказывается, есть. И есть в огромном количестве - около 17 000 штук. Закуплены еще два года назад. Закуплены незаконно. И также незаконно были применены по людям на Грушевского - по халатности ли, умышленно ли, но - были.
Украинские коллеги из издания "Наши Гроши" по следам моей статьи "Людей на баррикадах убил "Беркут".
провели собственное расследование и выяснили, что МВД Украины незаконно приобрело около 17000 боеприпасов «для принудительной остановки транспорта», от которых уже погибли три человека на Грушевского.
Ну вот и все. Можно ставить точку.
Отличная работа, коллеги.


"Заместитель начальника Главного следственного управления МВД Украины Олег Татаров сделал однозначное заявление: «Патроны, которыми нанесены телесные повреждения всем трем гражданам - органы внутренних дел не используют, и на вооружении их нет. Еще раз подчеркиваю: нет таких патронов».
Так вот. О патронах, которыми убили Жизневский и Сеника, заместитель начальника Главного следственного управления МВД Украины является удивительно не осведомлен. Или просто врет. Потому что такие патроны в ОВД есть.
Бабченко, чьи источники настаивают на наличии в МВД патронов 12 калибра со свинцовой картечью (такой убили Нигояна ) - так и не сделал однозначный вывод, состоят ли «спецбоеприпасы» с фото на вооружении МВД Украины. И склонялся к версии, что это древние «экспериментальные» патроны, не пошли в серийное производство и в небольшом количестве были переданы милиции. Так же «экспериментальными», по мнению собеседников Бабченко, могли быть пули со стальными наконечниками. Созданы они были «для принудительной остановки автомобиля путем повреждения двигателя»
Так вот, эти патроны на штатном вооружении родного МВД есть. Причем незаконно и в очень немалом количестве.

Read more... )
slipa_ol: (kid)
Originally posted by [livejournal.com profile] starshinazapasa at Людей на баррикадах убил "Беркут". И сейчас я это докажу.
Итак, пазл с гибелью на баррикадах двадцать второго января двоих активистов - Сергея Нигояна и Михаила Жизневского - сложился. Как и предполагалось, погибли они от пуль, выпущенных силами милиции. Ошибся я только в одном - предположив, что "Беркут" использует подкалиберные охотничьи пули. Это не так. "Беркут" стрелял по людям летальными крупнокалиберными спецбоеприпасами с твердосплавным сердечником, предназначенными для принудительной остановки автомобля путем пробития и разрушения двигателя.
И сейчас я это докажу.


Напомню предысторию - двадцать второго декабря, после атаки спецподразделения ВВ МВД Украины "Беркут", на баррикадах, с огнестрельными ранениями, были найдены тела двух погибших - Сергея Нигояна и Михаила Жизневского. Позже появилась информация, что в госпиталь в тяжелейшем состоянии с кровопотерей около трех литров доставлен еще один раненый - Роман Сеник. Ему ампутировали руку, провели несколько операций, но спасти его жизнь врачам не удалось - спустя три дня он умер.
Боеприпас, убивший Сергея Нигояна, идентифицирован - это свинцовая картечь, которую извлекли из его тела. Здесь вопросов не возникает. С Михаилом Жизневским сложнее - пуля пробила его насквозь и так и не была найдена. Пуля однозначно не снайперская - квходное отверстие слишком велико, но и не похожа на пулю от крупнокалиберной снайперской винтовки калибром 12,7 мм.
Тогда же, после атаки "Беркута", на металлической стойке кафе было обнаружено попадание некоего снаряда, по конфигурации похожего на резиновую пулю катушечного типа, которую используют спецподразделения, но меньшей длины, хотя и того же калибра. Пуля прилетела со стороны милиции.
Сопоставив эти факты, я пришел к выводу, что "Беркут" вместо нелетельных спецсредств стал использовать охотничьи боеприпасы - след на стойке идеально совпадает с подкалиберной латунной пулей катушечного типа двенадцатого калибра, предназначенной для охоты на крупных животных и наносящий тяжелейшие повреждения.
Но вот что выяснилось потом.

Read more... )slipa_ol: (kid)
сьогодні відбувся черговий майдан в Запоріжжі, але назвати його пересічним не можу як і той, що був неділю тому. сьогоднішній був таким собі утверджувальним, адже після силового розгону міліцією в дружній співпраці з бандитами-тітушками (місцевий термін - пєклушкі, від прізвища губернатора під егідою якого діяли бики - Пеклушенка) були побоювання, що людей буде мало, що люди злякаються.
опис подій минулої неділі тут )
отже, незважаючи на все вищеописане запоріжців прийшло близько 2-х тисяч, дехто каже що 3 тисячі, не знаю. скажу одне: немало. прийшли у нетрадиційне для зборів місце - на площу Поляка, так як на традиційних майданчиках була судова заборона. навіть була така курйозна заборона суду, як заборона головному редактору газети "Субота +" Богданові Василенку, який подав заявку на проведення, ходити проспектом з 12:00 до 17:00 між ОДА і міськрадою. )
запоріжці засвідчили своє бажання продовжувати виходити на майдан, побоювання про заляканість не справдились. вирішили подати позов на організаторів силового розгону мітингу 26-го числа, хоча за теперішніх обставин це й видається безглуздим. традиційно зібрали гроші для київського майдану, а також гроші Ігорю Артюшенку, організатору минулих заходів, якому присудили 2 місяці утримання під домашнім арештом. поспілкувавшись близько 2-х годин розійшлись, домовившись зібратись через неділю. на щастя очікуваних провокацій з боку пєклушок не відбулося, м'ясо було відсутнє.
про запорізьке "Народное ополчение", яке буде боротись і не допустить. )
slipa_ol: (kid)
поки, переймаючись подіями в Україні, професійні російські мережеві спортсмени заробляють собі на ягу удобрюючи інторнети коментами при безоплатній допомозі з боку спортсменів аматорів з добре натреновами сраками, справжні російські спортсмени захищають честь своєї країни не у віртуальному світі, а в реальному. в ці вихідні, 1 лютого, в Нью-Джерсі відбудеться шоу UFC 169 в якому приймуть участь зразу 3 російських спортсмени: Алі Багаутінов, Рашид Магомедов та Гасан Умалатов. хто не зна що таке UFC я підкажу: це провідна міжнародна організація, що займається проведенням бійцівських поєдинків за правилами змішаних єдиноборств, це коли хлопці в октагоні намагаються зробити один одному боляче як за допомогою борцівських прийомів так і за допомогою ударних. там заробляють гроші чуваки які вміють добре битись, але не пішли працювати в беркут. от ким повинна гордитись Росія, за такими людьми майбутнє братньої країни багатої вуглеводнями!
slipa_ol: (kid)
хочу виказати свою подяку всім, хто голосував за януковського. я розумію, що дивлячись по телевізору на те, що зараз відбувається в країні мало хто з них усвідомлює, що це наслідки того голосування. та коли їх не омине куля чи біта, а, кажуть, в критичних ситуаціях у людини підсилюються всі відчуття і все життя пролітає перед очима, можливо вони усвідомлять існування причинно-наслідкових зв"язків.
slipa_ol: (kid)
Досить аргументовано і логічно. Originally posted by [livejournal.com profile] starshinazapasa at Пуля катушечного типа
Двадцать второго января в Киеве на баррикадах были убиты два человека - Сергей Нигоян и Михаил Жизневский. Какое-то время было непонятно, кто и как их убил. Свидетели момента гибели так и не появились, подробности тоже. Что породило массу слухов - от снайперов спецвойск, до провокации самих протестующих, якобы убивающих людей для раскаления обстановки.
Во время вскрытия из тела Сергея Нигояна была извлечена свинцовая картечь. Михаила Жизневского пуля пробила навылет, поэтому найти её не удалось, но остались входное и выходное отверстия, диаметром более сантиметра.
Стало понятно, что ни Сергей Нигоян, ни Михаил Жизневский не были убиты снайперами, как предполагалось изначально - снайпер не стреляет картечью, которой был убит Сергей Нигоян, а входное отверстие в груди Михаила Жизневского слишком велико, чтобы его оставила пуля калибром 7,62, стандартная для СВД или автомата Калашникова, а выходное мало похоже на выходное от крупнокалиберной снайперской винтовки калибром 12,7 миллиметров.
Тогда кто мог стрелять по этим людям?

Read more... )

post

22/1/14 16:24
slipa_ol: (посміхайся)
Originally posted by [livejournal.com profile] irescha at post
ВСЕМ КТО НЕ В КИЕВЕ!!! МАКСИМАЛЬНЫЙ ПЕРЕПОСТ!!!КТО НЕ МОЖЕТ ВЫЕХАТЬ!! будьте готовы на местах нанести удар по Партии Регионов их бизнесу и домам.Сигнал штурм майдана властью.

ВСЕМ КТО НЕ В КИЕВЕ!!! МАКСИМАЛЬНЫЙ ПЕРЕПОСТ!!! КТО НЕ МОЖЕТ ВЫЕХАТЬ!! будьте готовы на местах нанести удар по Партии Регионов их бизнесу и домам.Сигнал штурм майдана властью.
slipa_ol: (kid)
сьогодні зі стрічки на мене дивиться всебічне підбиття підсумків і поздоровлення з НР. додам зкопіпазджену на просторах тирнету світлину, мені вона подобається, може сподобається ще комусь. хто створив і має права на неї не знаю, тому у випадку претензій мужньо стерплю всі промені ненависті в мій бік.
aumVWOokzicv2biiakpVLqlDo1_500
slipa_ol: (kid)
Originally posted by [livejournal.com profile] lluvia_ol at В’ячеслав Чорновіл

chornovil
Народився 24 грудня 1937р.

___________________

Я дiстав Шевченкiвську премiю за тi самi твори, за якi я дiстав свiй перший i другий, та й третiй концтабiрний термiн. Це знаменно.

Якби мене запитали, чи жалкую я за тим, як склалося моє життя, про відсиджені 15 років, я б відповів: анітрохи. І якби довелося починати все спочатку та вибирати, я б обрав життя, яке прожив.

В Київський унiверситет поступив у 1955 роцi, i вже в 56 му роцi, принаймнi, в 57 му мене вже точно пробували розглядати на комсомольських зборах, як людину, яка має якесь таке, не таке як треба мислення.

Колись один з найгiрших наших офiцерiв, якi нас там переслiдували вичекав хвилину, коли нiкого не було, i почав менi говорити: “Ви що думаєте, що ми це робимо з великого внутрiшнього бажання, отак Вас так переслiдуємо? Нi, просто ми зобов‘язанi це робити, але ми розумiємо, що за Вами майбутнє i, Ви знаєте, як ви прийдете до влади, то ми будемо так само служити Вам, як от зараз служимо їм”.

Приїхав я до Львова, були клопоти iз тим, щоб поселиться, хоча там сiм‘я. Роботу я знайшов, тiльки кочегара на будiвельному заводі.

Найбiльше чого ми тодi боялись, що нас справдi викинуть з України

Галичани нiколи не випоминали менi моїм схiдним походженням. Вони мене настiльки за свого сприймали, i я настiльки себе чув там своїм.

Я земляк Шевченка.

Під час випускного вечора в університеті пішов на Володимирську гірку і дав клятву, що все життя буду боротися за Україну.

Дай Боже нам любити Україну понад усе сьогодні – маючи, щоб не довелося гірко любити її, втративши. Настав час великого вибору: або єдність і перемога та шлях до світла, або поразка, ганьба і знову довга дорога до волі

Я є полiтик для всiєї України. Може трошки заголосно я це кажу, про себе так не кажуть

Слабкiсть нашої демократiї в тому, що ми не були готовi, небагато було таких лiдерiв, якi дивилися далеко вперед.

Сьогоднi допустити двi державнi мови чи одна – державна, друга – офiцiйна – це зруйнувати державу, яка в такому загрозливому станi сьогоднi.

Нацiональна iдея - це значить будувати державу на базi корiнної нацiї. Корiнною нацiєю, є українська нацiя.

У нас усе просякнуто полiтикою, як i просякнута полiтикою була вся моя творчість.

Я горджуся за своє поколiння.

Коли приїжджав на канікули додому, то пробував говорити з батьками на вільнодумні теми. Це їх трішки лякало.

Ті люди, які з нами приятелювали, під час моїх арештів робили вигляд, що нас не знають.

Колись мрiяв стати вченим. Це було в 60-i роки. i нiбито непогано починав, ну, але потiм, як бачте, життя кинуло в полiтику.

Завжди чув себе людиною творчою, завжди мрiяв про тi часи, коли можна буде хоч один день у тиждень вирватися для того, щоб покласти отак лiктi на стiл, взяти ручку в руки, вiдключити всi телефони, задуматися - i щось писати.

Я бігав все своє життя. Навіть у тюремних прогулочних двориках.

Нам потрібні сьогодні реформи, а не революції, сила закону, а не закон сили, добробут народу, а не всенародні злидні, суспільна злагода, а не суспільна ворожнеча, демократія, а не диктатура

Україна починається з тебе.


slipa_ol: (kid)
Originally posted by [livejournal.com profile] endryx at Ідентифіковано ще одного беркутівця, що бив мирних демонстрантів
1387386955_sch2

Активісти ідентифікували ще одного бійця спецпідрозділу "Беркут", який за їхніми словами, брав участь у звірячому побитті мітингувальників 1 грудня на вулиці Банковій. Його ім"я - Денис Подлесной.

1387386890_sch5

Інформацію про цю особу розмістила на своїй сторінці в соцмережі Facebook Liya Makova. За її словами, Подлесной пишається тим, що бив мітингувальників у Києві, про що писав на своїй сторінці в соцмережі. Після того, як його ідентифікували, поміняв прізвище на Щуколов.

1387386966_sch3

1387386913_sch1

"Это Денис Подлесной, после разоблачение поменял имя на Денис Щуколов!!! г.Севастополь! Расист ненавидит украинцев,крымских татар,темнокожих и т.д! Считает что на земле должна править русская расса,остальных нужно уничтожить!!
Очень гордится что бил митингующих в Киеве!!!.Евромайданцев называет евродаунами и хохлами!!"

На даний момент сторінка Дениса Щуколова видалена. Ось одна з його публікацій в соцмережі:

1387386673_schukolov_cr_cr

1387386888_sch4

1387386939_sch6
slipa_ol: (kid)
коли я дізнався, що почалася гуртова закупівля м'яса на антимадан то був впевнений, що якщо не всі тушки, то принаймі частина буде позбавлена значної частини заробітку у кращих традиціях. так і сталося, антимайданщики не отримало обіцяного і згадало про якісь свої права. от посилання на факт кричущого порушення прав тушок: http://society.lb.ua/life/2013/12/16/247622_zaporozhe_antimaydanovtsam.html, http://www.panoptikon.org/articles/48001-antimajjdanshhiki-vozvrashhajutsja-v-zaporozhe.html, http://zp.comments.ua/news/2013/12/16/103410.html. прямо дисонанс якийсь: людина продала своє право вирішувати, а потім обурюється що її позбавили права отримати гроші. коли ти торгуєш своїми правами безглуздо очікувати на їх дотримання покупцем. я не заперечую, що певна частина людей їздила на антимайдан не лише за гроші, а з ідейних, як вони собі їх розуміють, переконань. в такому разі просто блюзнірством є вимога заплатити їм за виконаний громадянський обов'язок. ) їдь собі мовчки й дякуй за дармову подорож і вдале співпадіння своїх і адмістративних інтересів.
з місцевих джерел надходить інформація про те, що обділені прихильники президента не обмежились зриванням стоп-кранів і розбиттям вікон в вагонах на знак протесту проти нехтування їхніх інтересів тупого кидка (мовою соціально близьких президенту осіб), вони вирішили влаштувати сидячу забастовку і відмовились покинути вагони. та замовників така поведінка ані разу не збентежила: вони відігнали вагони на запасні колії та й пішли собі звітувати відповідальним особам про виконану роботу.
не можу втриматись і не привести уривок з класика, про який нагадав мені [livejournal.com profile] kampfflieger:
Підарас Вєня (до Цицькіна). Давай гроші!
Цицькін. Залупу тобі, а не гроші! На! (Цицькін дає підарасу Вєні лузгана.)Підарас Вєня плаче.
slipa_ol: (kid)
давно підозрював, що в Запоріжжі не все чисто, що тут вже давно і плідно працює бандерівське підпілля. от, нарешті, я отримав таки підтвердження своїх підозр: Запоріжжя це вже навіть не східна Україна, це область, яка живе за рахунок тих, хто замість ходити на майдан за держдепіські гроші працює не покладаючи рук. вряди-годи вирішив розпалити срач в совковому курятнику аднаглазніків і отримав саме те, про що написав спочатку! от, прошу:
valeriy_ptuhin
роботячий гражданін, до речі, харків'янин. підозрюю, що ще й голосував за Гєпу Кернеса Адольфовича. )
slipa_ol: (kid)
Originally posted by [livejournal.com profile] frankensstein at На выходных в Киеве возможно побоище
Друзья, есть очень важная информация, которая требует максимального распространения. Сегодня я имел беседу с человеком из системы. А тот в свою очередь общался со мной по просьбе из Киева. На выходных там готовится масштабное побоище. Власть свозит с столицу очень большое количество народу - несколько десятков тысяч человек из Восточной Украины специальными поездами и автобусами на оплачиваемый митинг в поддержку Януковича, который будет атакован провокаторами-титушками с молотками и в масках, обмотанными символикой ЕС и оппозиционных партий. Будет провокация и драка, что-то вроде той, что была под Администрацией президента, когда солдат молотили цепями и забрасывали камнями, только гораздо более масштабная и кровавая. Цель - устроить столкновение шахтеров, организованно доставленных в Киев, с людьми на Майдане, людьми из Западной Украины. Устроить массовые гражданские беспорядки в Киеве, стравить людей, расколоть общество, ввести ЧП без участия "Беркута" и солдат ВВ. Киев планируют погрузить в хаос, чтобы введения войск просили сами противники Януковича. Чтобы во всем мире согласились с такой необходимостью.

Информация из надежного источника. Знает о том, что готовится, очень небольшое количество людей. Организаторы доставки электората на местах, мэры, местные депутаты, сотрудники ОГА, директора шахт - не в курсе того, что ждет людей в столице и отправляют земляков на побоище с чистой совестью. При этом среди организаторов беспорядков, по словам источника, нет единства, в верхушке ПР зреет раскол, так как даже в высших эшелонах власти есть люди, которые считают, что все зашло слишком далеко и противятся беспорядкам всеми силами. Слив этой информации санкционирован одним очень влиятельным человеком, который не хочет, чтобы Украина погружалась в хаос.

Если у вас есть родные или друзья, которых собираются везти в Киев на митинг Партии регионов - позвоните им и предупредите их, что их ждет опасность, чтобы они под любым предлогом постарались избежать поездки. Их везут фактически на избиение, чтобы подставить под камеры и показать на ТВ эффектные кадры и использовать в качестве пушечного мяса. Нужно предупредить максимальное количество людей. Если что, за пиаром я не гонюсь, и ссылаться на меня не обязательно. Необходимо просто предупредить людей в Восточной Украине.

На данный момент точно известно, что в Киев на выходных везут очень много людей из Донбасса и там действительно собирается беспрецедентная по масштабу проплаченная акция в поддержку Януковича. Мой друг applecrysis из Луганска позвонил сегодня организаторам доставки людей в Киев, и там ему подтвердили, что Партия регионов организовала специальные поезда с людьми на столицу. Это свидетельствует о применении колоссального админресурса. Вот запись телефонного разговора.Больше подробностей по этой ссылке

Объявления о наборе людей на поезда в Киев сейчас размещают сайты местных властей в Донбассе, вот так это выглядит на официальном сайте луганского мэра Сергея Кравченко.

Ситуация очень взрывоопасна. Сами понимаете, чем может быть чревато свозить такое количество людей из Донбасса сегодня в Киев. Неужели этого не понимает власть? А раз понимает, то сказанное - очень похоже на правду. Хотелось бы, чтобы этот сценарий, если он в самом деле существует, сейчас сорвался.

Информация дана с целью предотвратить преступные планы, если они в самом деле есть, а также предупредить, чтобы люди не поддавались на провокации и знали в случае возникновения стычек, откуда растут ноги и кто за ними стоит. Главное не пойти украинцам стенка на стенку сейчас. Вот основной посыл поста.

Profile

slipa_ol: (Default)
slipa_ol

November 2014

S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16 171819202122
23242526272829
30      

Syndicate

RSS Atom
Page generated 24/10/17 11:13

Expand Cut Tags

No cut tags